Weederssubs
Καλώς ήρθες στο φόρουμ μας! Μπορείς να κάνεις μια δωρεάν εγγραφή για να έχεις την δυνατότητα να κατεβάσεις τα project της ομάδας μας αλλά και να συμμετέχεις στις δημόσιες συζητήσεις μας. Σε περιμένουμε!
Weederssubs
Καλώς ήρθες στο φόρουμ μας! Μπορείς να κάνεις μια δωρεάν εγγραφή για να έχεις την δυνατότητα να κατεβάσεις τα project της ομάδας μας αλλά και να συμμετέχεις στις δημόσιες συζητήσεις μας. Σε περιμένουμε!
Weederssubs

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty One Piece Manga*Spoiler Warning* Τρι Μαρ 25, 2014 6:28 am

teo1323

teo1323
Administrator
Administrator
Τιτανομέγιστο One Piece
http://www.mangareader.net/one-piece/741
Τι θα κάνει ο Usopp ;
Άντε να βγει αύριο το chapter

2One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty Απ: One Piece Manga*Spoiler Warning* Τετ Μαρ 26, 2014 3:35 am

teo1323

teo1323
Administrator
Administrator

3One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty Απ: One Piece Manga*Spoiler Warning* Κυρ Οκτ 12, 2014 5:03 am

teo1323

teo1323
Administrator
Administrator
Chapter 763 - Declaration of Humanity
http://readms.com/r/one_piece/763/2567/1

4One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty Απ: One Piece Manga*Spoiler Warning* Πεμ Μαρ 26, 2015 10:56 am

teo1323

teo1323
Administrator
Administrator
http://readms.com/r/one_piece/781/2728/1
Ο Law τόσο καιρό κράταγε τέτοιο Room μόνο για αυτό το hit.

Epic Luffy στο τέλος

Μάγκες είμαι ο μόνος που ενδιαφέρετε περισσότερο για το μετά την μάχη τι θα γίνει πάρα για το ξύλο;

Λέτε αυτός που δε η Koala να 'ναι ο Aokiji;

5One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty Απ: One Piece Manga*Spoiler Warning* Πεμ Μαρ 26, 2015 9:46 pm

AlexandrosPs

AlexandrosPs
Starter
Starter
Δεν νομίζω να ήταν ο Aokiji...(αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι θα κάνει ο Oda)
Να σου πω ούτε εγώ δεν ενδιαφέρομαι γι'αυτήν εδώ την μάχη...
Θέλω να δω την συνέχεια μετά από την μάχη.

6One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty Απ: One Piece Manga*Spoiler Warning* Παρ Μαρ 27, 2015 9:15 am

teo1323

teo1323
Administrator
Administrator
Ε ναι υπάρχουν τόσα που θα δείξει με τόσους που έχουν μπλεχτεί.

7One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty Απ: One Piece Manga*Spoiler Warning* Παρ Μαρ 27, 2015 11:05 am

AlexandrosPs

AlexandrosPs
Starter
Starter
Μπορείς να μας δείξει την ιστορία του Σαμπο.
Μετά την μάχη.

8One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty Απ: One Piece Manga*Spoiler Warning* Παρ Μαρ 27, 2015 8:45 pm

teo1323

teo1323
Administrator
Administrator
Νομίζω θα αργήσει αυτό λίγο.

9One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty Απ: One Piece Manga*Spoiler Warning* Σαβ Μαρ 28, 2015 12:12 am

AlexandrosPs

AlexandrosPs
Starter
Starter
Είναι σίγουρο πως θα αργήσει γιατί άκουσα πως θα ακούσουμε την ιστορία του Trebol.
Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτό.
Εκεί στη αρχή που είναι με το Jinbe στο εξώφυλλο που έχει ένα παιδάκι με την μπλούζα που λέει ''10'' λένε πως τόσα θα είναι τα άτομα στο πλήρωμα,ισχύει λέτε;

10One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty Απ: One Piece Manga*Spoiler Warning* Πεμ Απρ 02, 2015 11:20 pm

teo1323

teo1323
Administrator
Administrator
http://readms.com/r/one_piece/782/2733/1
Το chapter έδειξε να πέφτει πάλι excecutive με ένα hit από κάποιον που θα 'πρεπε να ταν νεκρός αιώνες τώρα.
Ειλικρινά το μόνο καλό του chapter ήταν το λίγο ξύλο luffy-dofla μέχρι και το flashback είχε αυτό το λάθος που το χάλασε.
Γενικά εδώ και αρκετά chapter χτίζει κάτι και μετά το πηδάει επειδή οι fans είναι ερωτευμένοι με τον law και μας δείχνει πόσο γαμάτος είναι.
Επίσης έκανε 2 λάθη(;;Wink με τον πατέρα του και με το φρούτο.
Μέτριο

11One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty Απ: One Piece Manga*Spoiler Warning* Παρ Απρ 03, 2015 11:11 am

AlexandrosPs

AlexandrosPs
Starter
Starter
Και μένα μέχρι το flashback μου άρεσε...μετά το χάλασε πολύ αυτός ο Οντα...

Βαθμολογία:μέτριο...

12One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty Απ: One Piece Manga*Spoiler Warning* Τρι Απρ 07, 2015 5:49 pm

giannis85

giannis85
Weeders Team
Weeders Team
Ε άμα δεν νικούσε ο Law τον Trebol τότε ποιός θα τον νικούσε - δεδομένου οτι δεν υπήρχε άλλος εκεί, ο Bellamy μήπως; Rolling Eyes
Ο Law θα θεωρούνταν εντελώς άχρηστος, αν δεν νικούσε κι αυτός κάποιον!Wink
Τώρα αν έχει μια αδυναμία ο Luffy είναι οτι δεν μπορεί να πολεμά πολλούς δυνατούς αντιπάλους ταυτόχρονα - στο Whitebeard's War το συνηδητοποίησε αυτό με τον άσχημο τρόπο... οπότε δεν θα είχε καμιά ελπίδα απέναντι στον Trebol και τον Doflamingo μαζί!Rolling Eyes
Επίσης, κατα παράδοση, ο Luffy νικά συνήθως τον δυνατότερο εχθρό σε κάθε arc και ο Zorro τον δεύτερο δυνατότερο... κι εφόσων ο Pica είναι αναμφίβολα ο δυνατότερος executive, τότε κάποιος άλλος έπρεπε να πάρει τον Trebol - κι εφόσων θα αργήσουμε να ξαναδούμε τον Sanji, ο κλήρος έπρεπε να πέσει στον Law! Cool
Πάντως είναι η ιδέα μου ή το Dressrosa θυμίζει όλο και περισσότερο remake του Alabastra (το πρώτο ''αριστούργημα'' του One Piece για μένα - κι όχι το Ennies Loby που λένε πρώτο οι περισσότεροι) - με τον Doflamingo στην θέση του Crocodile, τους executives στην θέση των Baroque Works, τις Violet/Rebeca στην θέση της Vivie, τον King Ricu στην θέση του King Cobra, τον Fujitora στην θέση του Smoker, τον Sabo στην θέση του Ace και πάει λέγοντας...Smile

EDIT:
Τώρα αυτό που εγώ δεν έχω καταλάβει είναι που βρίσκεται ο Buffalo - νικήθηκε
στα αλήθεια απο τον Kyros (άμα του έσπασε τον λαιμό) ή βρίσκεται κι αυτός κάπου; - γιατί δεν τον είχε η Jora με τους τραυματίες*!
*Τώρα να πέθανε πολύ το αμφιβάλω, μιας και Oda σπάνια σκοτώνει ''κομπάρσους''! Razz

13One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty Απ: One Piece Manga*Spoiler Warning* Τετ Απρ 08, 2015 3:37 pm

AlexandrosPs

AlexandrosPs
Starter
Starter
giannis85 έγραψε:Ε άμα δεν νικούσε ο Law τον Trebol τότε ποιός θα τον νικούσε - δεδομένου οτι δεν υπήρχε άλλος εκεί, ο Bellamy μήπως; Rolling Eyes
Ο Law θα θεωρούνταν εντελώς άχρηστος, αν δεν νικούσε κι αυτός κάποιον!Wink
Τώρα αν έχει μια αδυναμία ο Luffy είναι οτι δεν μπορεί να πολεμά πολλούς δυνατούς αντιπάλους ταυτόχρονα - στο Whitebeard's War το συνηδητοποίησε αυτό με τον άσχημο τρόπο... οπότε δεν θα είχε καμιά ελπίδα απέναντι στον Trebol και τον Doflamingo μαζί!Rolling Eyes
Επίσης, κατα παράδοση, ο Luffy νικά συνήθως τον δυνατότερο εχθρό σε κάθε arc και ο Zorro τον δεύτερο δυνατότερο... κι εφόσων ο Pica είναι αναμφίβολα ο δυνατότερος executive, τότε κάποιος άλλος έπρεπε να πάρει τον Trebol - κι εφόσων θα αργήσουμε να ξαναδούμε τον Sanji, ο κλήρος έπρεπε να πέσει στον Law! Cool
Πάντως είναι η ιδέα μου ή το Dressrosa θυμίζει όλο και περισσότερο remake του Alabastra (το πρώτο ''αριστούργημα'' του One Piece για μένα - κι όχι το Ennies Loby που λένε πρώτο οι περισσότεροι) - με τον Doflamingo στην θέση του Crocodile, τους executives στην θέση των Baroque Works, τις Violet/Rebeca στην θέση της Vivie, τον King Ricu στην θέση του King Cobra, τον Fujitora στην θέση του Smoker, τον Sabo στην θέση του Ace και πάει λέγοντας...Smile

EDIT:
Τώρα αυτό που εγώ δεν έχω καταλάβει είναι που βρίσκεται ο Buffalo - νικήθηκε
στα αλήθεια απο τον Kyros (άμα του έσπασε τον λαιμό) ή βρίσκεται κι αυτός κάπου; - γιατί δεν τον είχε η Jora με τους τραυματίες*!
*Τώρα να πέθανε πολύ το αμφιβάλω, μιας και Oda σπάνια σκοτώνει ''κομπάρσους''! Razz

Nαι,θα συμφωνήσω μαζί σου...Αλλά υπάρχει μια πιθανότητα να νικήσει ο Μπελαμυ τον Τρεμπολ...

14One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty Απ: One Piece Manga*Spoiler Warning* Πεμ Απρ 09, 2015 3:48 am

teo1323

teo1323
Administrator
Administrator

15One Piece Manga*Spoiler Warning* Empty Απ: One Piece Manga*Spoiler Warning* Πεμ Απρ 09, 2015 9:38 am

AlexandrosPs

AlexandrosPs
Starter
Starter
Ανατρίχιασα στην τελευταία σελίδα!!!
Στο επόμενο θα δούμε gear 4!!!
Και πιθανότητα το flashback με το Rayleigh,για να δούμε πως το έμαθε!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Weeders Subs ChatBox